YN Petrol Hakkında

Castrol Madeni Yağları Çözüm Ortağı

Başarımızın gerçek mimarları daima en iyiyi hedefleyen ekibimiz ve müşterilerimiz ve çözüm ortağımız. Müşterilerimizle kurduğumuz, yıllardır devam eden güvene dayalı, güçlü ilişkilerimiz de bize her zaman güç verdi. Başarılarımızı her geçen gün artırdı.

Siz müşterilerimizden aldığımız enerjiyle yolumuza devam ederken, güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Elde edilen başarılar, yolumuza emin adımlarla devam etmemizi sağlıyor ve geleceğimize artık daha da güvenle bakıyoruz. Heyecanımızı hiç yitirmeden, sizlerle birlikte yürümeye ve yatırım yapmaya devam edeceğiz. Durmak yok! Büyümeyi ve kazan kazan ilkesiyle hizmet vermeyi sürdüreceğiz.

Genel Politikamız

  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılmak

  • İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmek.

  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmek.

Neden YN Petrol

Tercih Sebebi

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olabilmek için üründe, hizmette kaliteden ödün vermeyen, saygın, istikrarlı, güvenilir ve paylaşımcı bir yapıya sahip yapısıyla Castrol Madeni Yağların temini ve lojistiği konusunda öncü firmayız.

YN PETROL
Dünyada Marka Ürünler
YN Petrol Farkıyla
YN PETROL
Ürün Çeşitliği
YN Petrol Farkıyla
YN PETROL
Profesyonel Destek
YN Petrol Farkıyla

YN PETROL

İş Akış Sürecimiz


YN Petrol, vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet verir.

Doğru Ürün Seçimi

Bir çok farklı amaca yönelik üretilmiş Castrol Ürünlerinden size en uygun ürünü beraber belirleyelim.

Ödemenin Gerçekleşmesi

Kişiye özel ödeme fırsatlarından yararlanabilir, ürünlerinizi en ekonomik şekilde temin edebilirsiniz.

Hızlı Lojistik Süreci

Seçtiğiniz Castrol ürünlerini belirlediğiniz adrese teslim için gerekli alt yapımız mevcuttur.

Satış Sonrası Destek

Satışdan sonra gerek uygulama gerekse ek malzeme temini açısından yanınızdayız.