YN Petrol

Müşteri Hizmetleri Hattı

Müşteri hizmetleri ekibimiz deneyimli kadrosu ile sektördeki en iyi müşteri deneyimini tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunmak üzere hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin doğrudan şirketimize ilettiği geribildirimlerin; ürün ve hizmetlerimize ilişkin sorunları, beklentileri ve algıları hakkında bilgi edinmenin en etkili yolu olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda tüm Müşteri Hizmetleri çalışanlarımız “Birincil Öncelik Müşteri” bakış açısıyla geribildirim ve şikayetleri ele almaktadır. YN Petrol Müşteri Hizmetleri’ne ulaşan geri bildirimler, en hızlı bir şekilde ele alınmaktadır.


CASTROL

YAĞIN ÖTESİNDE...

Madeni yağ teknolojisinin ve yeniliğin öncüsü Castrol, dünyada 120 yıldır, Türkiye’de de 66 yıldır faaliyet göstererek zorlu şartlar altında yüksek performans sağlayan, ileri teknolojiye sahip yağlar geliştiriyor.

5 kıtada ve 140 ülkede yer alan Castrol’ün İstanbul’daki merkez ofisi, Castrol dünyasında 11 ülkeyi yöneten uluslararası bir operasyonel üs olarak çalışıyor. Castrol MAGNATEC, Castrol EDGE, Castrol VECTON, Castrol CRB Turbomax ve Castrol POWER1 markaları ile öne çıkan kurum otomobil, ticari araç ve motosikletler için ürettiği yağlara ek olarak endüstri, deniz, hava ve enerji sektörlerine de madeni yağ üretiyor.

Dünyanın önde gelen araç üreticileri ile ortak mühendislik çalışmaları yürüterek lider araç markalarının orjinal dolum yağı olan Castrol’ün Avrupa ve Afrika’daki 8 üretim tesisinden biri Gemlik’te yer alıyor ve burada üretilen madeni yağlar 20 ülkeye ihraç ediliyor.

Çevreye duyarlı ürünleriyle de sektöre öncülük eden Castrol, Türkiye’nin ilk ve tek bitkisel bazlı motor yağı Castrol MAGNATEC BIO-SYNTHETIC ile çevresel sürdürülebilirlik alanında da sektörde fark yaratıyor. Karada, havada, denizde ve hatta uzayda yakalanan teknolojik başarıların merkezinde yer alan yağlar üreten Castrol, 21 kez Dünya kara hız rekorunun kırılmasında da rol almıştır.