Castrol Otomobil Ürünleri

Arabanız İçin Doğru Yağı Keşfedin

Yağ değişim zamanı geldiğinde, hangi yağın motorunuza uygun olduğunu nasıl anlayacaksınız? Bu sorunun cevabı her gün daha karmaşık bir hal almaktadır. En son model motorlar sürekli olarak daha küçük ve daha güçlü olarak üretilmekte ve üreticiler daha yüksek motor basınçları ile başa çıkmak ve yakıt verimliliği hedeflerine ulaşmak için karmaşık tam sentetik yağlar önermektedir.

İster büyük, yüksek performanslı araçlar, ister Avrupa’dan ithal bir araç kullanıyor olun üreticiniz belirli bir tam sentetik motor yağı kullanmanızı tavsiye edebilir. Alternatif olarak, daha eski yerli bir araç kullanmaktaysanız üretici geleneksel bir yağ önerebilir. Bu en ekonomik seçenek olsa da, tam sentetik bir yağın motorunuza daha iyi bakacağı bir gerçektir.

Yağ değişimlerini doğru şekilde yapmak çok önemlidir. Arabanızın kullanım kılavuzu; üreticilerin yağ için belirttiği endüstri spesifikasyonları, tür ve sınıfları hakkında bilgi verecektir. Ayrıca, Yağ Seçici sayfamızı ziyaret ederek, seçeneklerinizin tamamını görüp doğru ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Şimdi deneyin.


Castrol Otomobil Ürün Çeşitleri